HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İŞCAN HUKUK, ARABULUCULUK ve DANIŞMANLIK BÜROSU

İŞCAN HUKUK ,ARABULUCULUK ve DANIŞMANLIK Bürosu 2013 yılında Yalova’da kurulmuştur. Kurulduğu süre boyunca müvekkillerinin  hukuki ihtiyaçlarını karşılamak üzere yaratıcı, istikrarlı, uluslararası standart ve yüksek kalitede, özellikle uyuşmazlık çözümü, şirketler hukuku, ceza hukuku , spor hukuku, yabancı yatırımlar, ticaret hukuku, sağlık hukuku , gayrimenkul hukuku, medeni hukuk, fikri ve sınai mülkiyet hukuku , idare ve vergi hukuku, icra ve iflas hukuku, iş hukuku, yabancılar ve vatandaşlık hukuku , miras hukuku ve AİHM ve AYM gibi hukuk alanları başta olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık , arabulucuk ve  hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

2013 yılından bugüne kadar ilkeli, dürüst, hukuka saygılı ve bağımsızlığı ön planda tutarak kişi ve kuruluşlara çözüm odaklı hizmet vermektedir.

İşcan Hukuk, Arabulucuk ve Danışmanlık bürosu müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

İLKELERİMİZ

– Gizlilik
Müvekkilinin davasını gizli tutma hak ve görevi ile meslek sırrı kavramına uyma ve saygı gösterme.
–Takip ve Bilgilendirme
Müvekkilin davasını takip etmesi ve yürütmesi için gereken, bağımsızlığı ve özgürlüğü; müvekkili davanın her aşamada bilgilendirme.
–Sadakat
Müvekkile sadakat
– Adil Davranma
Ücretlerle ilgili olarak müvekkillere adil davranmak.
–Saygı
Hukukun üstünlüğüne ve yargının adil yönetimine saygı.
– Bağımsızlık
Bağımsızlık, tüm kişi ve özellikle kamu kurumlarına karşı bağımsız hareket.

Login

Reset Your Password